Wykaz sołectw

Na terenie Gminy Płużnica funkcjonuje 20 sołectw, w skład których wchodzi 20 wsi.

1. Bartoszewice
Koperski Erwin - sołtys
Rada Sołecka:
1. Jakubowski Zbigniew
2. Lenart Magdalena
3. Ogińska Edyta

2. Bągart
Makówka Janusz - sołtys
Rada Sołecka:
1. Jabłoński Janusz
2. Laska Irena 
3. Witos Łukasz
 
3. Bielawy
Duma Stefan – sołtys
Rada Sołecka:
1. Goral Kazimierz
2. Kurnik Ewa
3. Siudak Ryszard
4. Wyżykowski Stanisław
 
4. Błędowo
Karpus Dorota – sołtys
Rada Sołecka 
1. Kabat Marcin
2. Łęgowski Marek
3. Pawlusek Stefan
4. Stankiewicz Iwona
5. Pawlusek Urszula

5. Czaple
Wąż Dorota – sołtys
Rada Sołecka
1. Koba Adam
2. Kwiatkowski Bogdan 
3. Magiera Sławomir 
4. Sądowski Marian
5. Weisner - Dąbrowska Paulina
 
6. Dąbrówka
Bożena Bartosiewicz - sołtys
Rada Sołecka
1. Cieślik Wiesława 
2. Karnowska Renata
3. Misztal Dariusz 
4. Ślusarz Adam
5. Wysocka Karolina

7. Działowo
Majewski Zbigniew - sołtys
Rada Sołecka
1. Okrasa Michał 
2. Mielcarek Mrosław
3. Łazarski Marian 
4. Matuszak Joanna 
5. Beszczyński Sebastian
 
8. Goryń
Borowiec Marian - sołtys
Rada Sołecka
1. Simson Marian
2. Cyrklaff Marcin
3. Pesta Nina 
4. Ogrodowska Krystyna 
 
9. Józefkowo
Boruta Józef – sołtys
Rada Sołecka
1. Kwiatkowski Sławomir
2. Mendyk Grzegorz
3. Plewiński Tomasz
4. Puchała Paulina 
5. Waszczeniuk Adam

10. Kotnowo
Grażyna Chojnacka – sołtys
Rada Sołecka:
1. Kujaczyński Witold 
2. Kulig Anna 
3. Lemieszek Zbigniew
4. Osińska Henryka 
5. Wiśniewska Elżbieta
 
11. Mgowo
Szumachowska Justyna – sołtys
Rada Sołecka:
1. Betcher Łukasz 
2. Jakubowska Wioletta 
3. Zielińska Milena 
5. Zieliński Sebastian

12. Nowa Wieś Królewska
Ozorowski Leszek – sołtys
Rada Sołecka:
1. Fałkowski Adam 
2. Kruk Edward 
3. Matyjas Zuzana 
4. Warszewska Katarzyna
5. Welz Michał

13. Orłowo
Chojnacka Eleonora – sołtys
Rada Sołecka:
1. Bińkowska Urszula 
2. Janc Piotr 
3. Lewandowski Krzysztof 
4. Piskorska Danuta
5. Sosnowski Tomasz
 
14. Ostrowo
Piłat Barbara – sołtys
Rada Sołecka:
1. Grędzicki Waldemar
2. Ludwikowski Jan
3. Makowski Zbigniew
4. Skrzeszewska Kamila
5. Właśniewski Mateusz

15. Płąchawy
Sztramkowska Milena - sołtys 
Rada Sołecka
1. Rogucki Michał
2. Ryba Teresa
3. Sentkowski Krystian 
4. Sewerynowicz Wioleta 
5. Wrembel Kamila

16. Płużnica
Juda Lidia – sołtys
Rada Sołecka:
1. Fiałkowski Zbigniew
2. Frączek Mariusz
3. Liszaj Marian  
4. Miastkowska - Makowska Marlena 
5. Zakrzewska Marianna

17. Pólko
Zychowski Mieczysław – sołtys
Rada Sołecka:
1. Balawajder Karol
2. Dolecki Wiesław
3. Długońska Elżbieta

18. Uciąż
Michałowska Lucyna - sołtys 
Rada Sołecka:
1. Borowski Cezary 
2. Fałkowski Gerard 
3. Piątek Marian 
4. Rajca Jerzy 
5. Redgoszcz Mirosław
 
19. Wieldządz
Napora Karol – sołtys
Rada Sołecka:
1. Frączek Krystyna 
2. Grykier Mirosław
3. Puskarz Andrzej
4. Sosnowska Małgorzata
5. Tabor Marianna
 
20. Wiewiórki
Jagodowski Michał – sołtys
Rada Sołecka
1. Abramowska Dorota
2. Dąbrowska Karolina 
3. Nogalska Teresa
4. Ślesar Tomasz 
5. Żuchowski Henryk

Wytworzył: Mariusz Bartosik (26 października 2012)
Opublikował: Mariusz Bartosik (26 października 2012, 08:57:56)

Ostatnia zmiana: Magdalena Szczepanik (23 sierpnia 2017, 07:44:50)
Zmieniono: aktualizacja

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 5035

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij